Porost

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
149 000 PLN
Cena za m2
58,16 PLN
Powierzchnia działki
2 562 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
58
Długość działki (mb.)
60
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Usługowa
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
Nie
Numer oferty
GDF20252

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 2562 m2, na której posadowiony jest budynek w zabudowie bliźniaczej.

Przeznaczenie zabudowy, to cele usługowo-handlowe (rok budowy ok. 1972), lub cele mieszkaniowe. Część zabudowania przynależna do tej działki, czyli połowa budynku, nadaje się do generalnego remontu.

Działka znajduje się w miejscowości Porost przy głównej drodze krajowej nr 25. Dzięki temu jest atrakcyjna dla potencjalnych inwestorów. Dojazd do działki bezpośrednio z drogi asfaltowej lub drogą dojazdową od strony wioski.

Działka jest uzbrojona. Media znajdują się bezpośrednio w budynku (woda, kanaliza, prąd, piec CO). Świetnie nadaje się do prowadzenia agroturystyki, gastronomii lub pod zabudowę mieszkaniową.

Jeśli szukasz miejsca dla swojej inwestycji, planujesz rozwój firmy, lub szukasz nietuzinkowego miejsca do budowy swojego domu, czy wynajmu pokoi noclegowych - ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Czekamy na Twój kontakt!

Parametry dodatkowe

  • Obecna zabudowa działki: Zabudowa mieszkalna
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny usług
  • Dostępne w okolicy: Zabudowa niska, Plac zabaw, Kościół, Las, Jezioro
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Las, Jezioro

Mapa

Kontakt

Paulina Harasim

Paulina Harasim

Doradca Klienta

Telefon:
883334408
Mobile:
94 719 20 17
Email:
p.harasim@goldfarb.com.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Goldfarb Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. K. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Goldfarb Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Koszalin (75-306) przy Odrodzenia 2B lok 1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).