DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
159 000 PLN
121,10 PLN/m2
STARE BIELICE
Opis
Witaj, mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę nieruchomości gruntowej w miejscowości Stare Bielice koło Koszalina (ok. 2,5 km). Działka o powierzchni 1313 m2 (nr. 104/4), położona jest w niezwykle urokliwym miejscu, w sąsiedztwie lasu oraz w promieniu ok. 2 km od jeziora Tatowskiego i ok. 3 km od jeziora Parnowskiego. Prężnie rozwijające się, ale kameralne osiedle domów wolnostojących to dodatkowy plus na ciekawe miejsce na Twój wymarzony dom. 
Warto wspomnieć, że dla sprzedawanej nieruchomości sporządzane jest pozwolenie na budowę. Przedmiotem projektu jest wolnostojący, niepodpiwniczony, piętrowy budynek mieszkalny jednorodzinny wg projektu firmy Z500 nr Z7P35L(pokazujemy go na wizualizacjach).
PARAMETRY DOMU: pow. użytkowa 125 m2 przewiduje: salon + jadalnia, 5 sypialni, 2 łazienki, spiżarnię, schowek oraz garderobę.
Kilka informacji o mediach:
- skrzynka elektryczna znajduję się przy samej działce, 
- gaz przechodzi obok działki w ul. Lipowej,
- pozostałe media: woda i kanalizacja umieszczone są w ul. Platanowej. 
Droga dojazdowa wykonana z kostki brukowej, a ostatnie ok. 80 m to droga z płyt drogowych. Udział w drodze dojazdowej (nr. 104/6) płatny dodatkowo 5 tys. zł.
Granica działki od strony ul. Lipowej jest porośnięta kilkoma drzewami.
W miejscowości Stare Bielice znajdziemy takie ważne punkty jak: sklepy spożywczo-przemysłowe, szkoła Podstawowa, dwa prywatne Przedszkola, żłobek, punkt Poczty Polskiej, paczkomat InPost oraz stacja paliw Circle K. Do najbliższego supermarketu "Lidl" jest ok. 3 km.
Lokalizacja działki pozwala na szybki dostęp do węzłów drogi ekspresowej S6 (ok. 5 km) i S11 (ok. 3 km, która jest w budowie). Do najbliższej miejscowości nadmorskiej Mielno jest ok. 12 km. 
W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu.
Teraz Twój ruch ;)

Szczegóły oferty

Cena159 000 PLN

Cena za m2121,10 PLN

Powierzchnia działki1 313 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Ukształtowanie działkiLekko nachylona

Kształt działkiProstokąt

Przeznaczenie działkiRolno-budowlana

PrądTak