DOM
na
SPRZEDAŻ
749 000 PLN
3 745 PLN/m2
PIASKOWO
Opis
Prezentuję Państwu piękną i malowniczo położoną i zagospodarowaną posesję, o łącznej powierzchni działek 10 288 m2, na której są posadowione:

* funkcjonalny dom o pow. 200 m2,
* budynek gospodarczy z dwoma garażami, kotłownią, letnią kuchnią, pokojem i wc,
* wędzarka murowana,
* altana,
* duży staw rybny.

Dom został wybudowany w roku 2007 technologią tradycyjną. Posiada dach dwuspadowy, pokryty dachówką ceramiczną; wyposażony w rolety zewnętrzne oraz instalację alarmową; stolarka okienna PCV w ciemnym brązie.

Na parterze domu znajdą Państwo: przestronny salon z dwoma wyjściami na taras, otwartą kuchnię z aneksem jadalnym, gabinet, spiżarnię, wiatrołap oraz łazienkę z prysznicem. W części parterowej zainstalowane jest ogrzewanie podłogowe.

Na piętrze domu znajdują się: 4 pokoje, obecnie w jednym z nich jest zrobiona suszarnia i prasowalnia. Sypialnia z balkonem posiada piękny widok na staw i posesję. Łazienka wyposażona w wannę i jacuzzi; z łazienki wyjście na balkon. W łazience i suszarni zainstalowane jest ogrzewanie podłogowe.

Dodatkową przestrzenią użytkową jest bardzo funkcjonalny strych o pow. 35 m2.

Teren wokół domu ogrodzony siatką, cokół betonowy na głębokość 80 cm. Przednia część ogrodzenia oraz brama wjazdowa kuta. Części komunikacyjne przy budynku wyłożone są brukiem klinkierowym. Przy bramie i pozostałej części posesji wyłożony został polbruk.

Cała posiadłość na zewnątrz jest oświetlona, wraz z wyprowadzonym gniazdem trójfazowym. Na posesji znajdziemy liczne nasadzenia takie jak drzewa i krzewy owocowe, krzewy ozdobne i warzywniak, jak również okazały, zarybiony staw o pow. 12 arów, na którym znajduje się pomost i ławka. Na terenie znajdzie się także ładna altana oraz murowana wędzarka.

Posiadłość jest wyposażona w stację uzdatniania wody; w osobnym budynku letnią kuchnię, pokój i wc; dwa garaże (wys. 3,5m) z kanałem i z bramą na pilota! Na posesji znajdziemy też pomieszczenie-kotłownię, w której znajduje się piec centralnego ogrzewania, firmy Dom Gaz 25KW z podajnikiem do ekogroszku i pelletu oraz sterownik firmy Hansa.
Szczegóły oferty

Cena749 000 PLN

Cena za m23 745 PLN

Powierzchnia200 m2

Powierzchnia użytkowa172 m2

Powierzchnia działki10 288 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Liczba pokoi6

Liczba pięter1