DOM
na
SPRZEDAŻ
419 000 PLN
2 014,42 PLN/m2
KOSZALINRokosowo
ul. Zwycięstwa
Opis
Oferujemy Państwu środkowy dom szeregowy, dobrze utrzymany, o powierzchni 208 m2, położony w znakomitej części Koszalina -Rokosowie!

Dom posiada trzy kondygnacje, w tym dużą część piwniczną z oddzielnym wejściem.

W części mieszkalnej, na piętrze, znajdują się trzy pokoje, łazienka z wc, umeblowana kuchnia wraz ze sprzętem AGD oraz przedpokój.

Ogrzewanie gazowe, odrębne dla powierzchni mieszkalnej oraz lokalu użytkowego (dwa piece dwufunkcyjne z oddzielnymi licznikami na część mieszkalną i usługową).

Dom jest ocieplony, a w ubiegłym roku przeszedł remont dachu wraz z ociepleniem wełną mineralną ROCKWOOL o grubości 15 cm.

Charakterystyka kondygnacji:

PIWNICA: Pięć pomieszczeń o łącznej powierzchni 75 m2, w tym kotłownia i chłodnia z agregatem o pow. 6 m2. Piwnica posiada dodatkowe osobne wejście z zewnątrz.

PARTER: Pomieszczenie usługowe o łącznej powierzchni 77 m2 z częścią przeszkloną, witrynami oraz osobnym wejściem. Lokal posiada odrębne opomiarowanie na wszystkie media.

PIĘTRO: Korytarz, kuchnia z wyjściem na balkon (balkon 4,5 m2), łazienka z wc, sypialnia wraz z szafą w zabudowie, pokój dzienny oraz pokój np. dziecięcy.

To naprawdę świetna inwestycja w dochodową nieruchomość (lokal użytkowy oraz wydzierżawione miejsce na bankomat), lub pomysł na własny biznes w miejscu zamieszkania.

Polecamy i zachęcamy do zakupu!
Szczegóły oferty

Cena419 000 PLN

Cena za m22 014,42 PLN

Powierzchnia208 m2

Powierzchnia użytkowa208 m2

Powierzchnia działki95 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Liczba pokoi3

Liczba pięter1