DOM
na
SPRZEDAŻ
1 790 000 PLN
5 966,67 PLN/m2
MIELNO
ul. Wojska Polskiego
Opis
Dom z dwoma lokalami usługowymi w parterze oraz siedmioma pokojami z własnymi łazienkami, pod wynajem - blisko morza!

Na sprzedaż dom o pow. użytkowej 263,1 m2, położony ok. 200 m od plaży i głównej promenady.

Dom składa się z części mieszkalnej oraz części przeznaczonej na wynajem.

Parter składa się z dwóch lokali - każdy po 50 m2, w których z powodzeniem można prowadzić działalność gastronomiczną lub inną, gdyż dom położony jest przy głównym trakcie pieszym, wiodącym na plażę. Roczny przychód tytułem wynajmu obu lokali to kwota ok. 60 tys. rocznie.

Na piętrze znajduje się 7 pokoi (w tym studio) na wynajem - każdy z łazienką, większość z balkonami. Każdy z pokoi, to przychód ok. 120-140 zł./za dobę.

Na poddaszu do dyspozycji właścicieli - mieszkanie, składające się z salonu z jadalnią, łazienki z garderobą, kuchni, pokoju i dwóch sypialni (jedna z własną łazienką) oraz pomieszczenia gospodarczego.

Całość stanowi świetny kąsek dla chcących połączyć funkcję mieszkania z prowadzeniem biznesu, lub dla osób, które myślą o zakupie w celu tylko inwestycyjnym. Roczny przychód z wynajmu lokali oraz pokoi, przy działalności prowadzonej jedynie przez cztery miesiące w roku, to kwota około 160-180 tys. zł.

Cena przedmiotowej nieruchomości obejmuje pełne umeblowanie wszystkich pomieszczeń, oraz widoczne na prezentacji wyposażenie pokoi, które pozostanie do dyspozycji przyszłego właściciela!!!

Działalność hotelowa prowadzona jest w tym miejscu od wielu lat. Nowemu właścicielowi zostanie również przekazana baza zadowolonych klientów, którzy korzystają z uroków tego miejsca.

Zapraszamy do zakupu!
Szczegóły oferty

Cena1 790 000 PLN

Cena za m25 966,67 PLN

Powierzchnia300 m2

Powierzchnia użytkowa263,10 m2

Powierzchnia działki389 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Liczba pokoi10

Liczba pięter2