DOM
na
SPRZEDAŻ
395 000 PLN
1 906,92 PLN/m2
ŁEKNO
Opis
Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, składający się z dwóch niezależnych mieszkań!

Całość powierzchni użytkowej to 207,14 m2. Wjazd do nieruchomości znajduje się przy głównej drodze nr 11, a sam budynek posadowiony jest w dalszej części działki. Dzięki temu mamy tu cisze i spokój :).

Powierzchnia użytkowa pierwszego lokalu mieszkalnego wynosi 63,50 m2. W jego skład wchodzą: 2 pokoje, kuchnia, łazienka z prysznicem i wc oraz korytarz. Pokoje przestronne z rozkładem pomieszczeń przechodnim. Mamy tu również jasną kuchnia z oknem.

Uwagę przyciąga druga część budynku, która została dobudowana i oddana do użytku w roku 2008. Jego powierzchnia użytkowa to 143,64 m2! Lokal ten posiada dwie kondygnacje. Parter (40,81 m2) pierwotnie miał pełnić funkcje mieszkania jednopokojowego z kuchnią i łazienką.

Powierzchnie 102,83 m2 zajmuje piętro mieszkania, w skład którego wchodzą: 3 sypialnie, salon z aneksem kuchennym i jadalnią, łazienka z wc, wanną i prysznicem, korytarz, a także marzenie każdej kobiety-garderoba :).

Pokoje są bardzo jasne, dzięki temu, że w każdym z nich są po dwa okna; na podłodze w sypialni i salonie położone są panele a w dwóch pozostały parkiet. Komfort posiadania wanny i kabiny prysznicowej to atut łazienki :), w której w całości położono na ścianach glazurę, na podłodze terakotę.

Co nas urzeka? Piękny ogród z altanką i miejscem na grilla- w sam raz na spotkania w gronie rodziny i przyjaciół :).
Brak bezpośredniego sąsiedztwa (mimo, że bliźniak to brak sąsiada ;)) czyli cisza i spokój z każdej strony!

W miejscowości Łekno znajduję się Szkoła Podstawowa. W pobliżu bogata infrastruktura, ponieważ do Będzina jest tylko 5 km. Zaopatrzymy się w tam we wszystkie potrzebne zakupy i skorzystamy z różnego rodzaju usług. Do dyspozycji: Urząd Gminy Będzino, Dom Kultury, Przedszkole Samorządowe, Urząd Pocztowy Koszalin 4-Filia, Pomorski Bank Spółdzielczy, Biblioteka Publiczna, Gminny Zakład Komunalny,Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, sklep Lewiatan i PSB Mrówka. Oczywiście jest dużo więcej firm więc na brak usług nie ma co narzekać :)

Do Koszalina mamy stąd ok. 12 km, w linii prostej do morza ok. 4 km! Bardzo dobry dostęp do nadmorskich miejscowości takich jak : Mielno, Sarbinowo, Chłopy i Gąski :)

Wszelkie szczegóły domu do obejrzenia w załączonej prezentacji 360.

Nieruchomość, która ma swój klimat i czeka na nowego Właściciela :)

Zachęcamy do obejrzenia i zakupu!

* Muzyka bank muzyki Front Music
Szczegóły oferty

Cena395 000 PLN

Cena za m21 906,92 PLN

Powierzchnia207,14 m2

Powierzchnia użytkowa207,14 m2

Powierzchnia działki3 900 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Liczba pokoi8

Liczba pięter1