DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
59 000 PLN
19,22 PLN/m2
WIELIN
Opis
Na sprzedaż działka rolno- budowlana o powierzchni 3070 m2. Działka położona w niezwykle urokliwym miejscu- blisko stąd mamy do lasu i nad jezioro Wielin.

Teren zadbany, ogrodzony. Działka częściowo zadrzewiona, wzdłuż ogrodzenia. Dojazd do działki z dwóch stron: drogą asfaltową i utwardzoną.

Istnieje możliwość dokupienia działki obok o powierzchni 3150 m2 w tej samej cenie :)

W pobliżu prezentowanych działek znajduję się Rezerwat przyrody Wieleń.
To miejsce nieskończonych odkryć dla tych, którzy lubią spędzać aktywny wypoczynek. Dla tych, którzy uwielbiają spędzać czas nad wodą polecamy dostępne w pobliżu kąpielisko.
Przejażdżka rowerowa na Świętą Górę Polanowską, spływ kajakowy rzeką Grabową, spacer do zabytkowego Kościoła Chrystusa Króla, wizyta w zamku w Krągu są wspaniała odskocznią od błogiego leniuchowania.

Okolica otoczona jest lasem, jeziorami i stawami.
Mnóstwo hektarów przyrody zaspokoi gusta pasjonatów biegania, biegów narciarskich, Nordic Walking, rowerów. Trasy, zarówno te dzikie jak i oznakowane wyznaczą każdemu odpowiedni kierunek.

Oferta dotyczy działki numer 1 z możliwością zakupu działki numer 2. Jednocześnie możliwy jest zakup kompleksu działek-oprócz dwóch wymienionych jeszcze dwie inne w pobliżu (numer 3 i 4 - o pow. 6220 m2).
Powierzchnia całości wynosi 12345 m2. Cena za cztery działki : 236 000!

Zapraszamy do zakupu!!
Szczegóły oferty

Cena59 000 PLN

Cena za m219,22 PLN

Powierzchnia działki3 070 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Szerokość działki (mb.)31

Długość działki (mb.)100

Ukształtowanie działkiLekko nachylona

Kształt działkiProstokąt