OBIEKT
na
SPRZEDAŻ
1 999 000 PLN
1 514,39 PLN/m2
KOSZALIN
ul. Zwycięstwa
Opis
Na sprzedaż odrestaurowana kamienica z początku dwudziestego wieku!

Kamienica, o pow. całkowitej 1320 m2, położona jest na działce o pow. 433 m2. Kamienica znajduje się w samym sercu miasta, przy głównej ulicy, w niedalekiej odległości od dworca kolejowego i autobusowego.

Na parterze znajduje się działająca restauracja włoska - z trzema salami, kuchnią oraz zapleczem. Do restauracji wejście: z ulicy oraz z bramy, którą dotrzemy również do patio, o pow. 76 m2

Na piętrze również znajduje się lokal gastronomiczny - także z trzema salami, kuchnią oraz zapleczem.

Na drugim pietrze znajdują się dwa mieszkania: jedno wykończone w wysokim standardzie, składające się z pokoju, przechodniej kuchni oraz łazienki. Drugie mieszkanie wymaga wykończenia (jest w stanie deweloperskim).

Do własnej aranżacji pozostaje strych.

W podpiwniczeniu budynku, które zajmuje pow. ok 300 m2, znajdował się pub, w obecnej chwili nieczynny. Z poziomu podpiwniczenia mamy wyjście na ul. Połtawską - tędy przyjmowane są dostawy towaru dla restauracji. W budynku zainstalowana jest winda towarowa, do której dostęp jest z poziomów -1, 0 i 1.

Wszystkie piętra połączone są schodami - od strony ul. Zwycięstwa oraz od strony ul. Połtawskiej. Daje to możliwości zorganizowania przestrzeni w taki sposób, by powstały dodatkowe, odrębne mieszkania z niezależnymi wejściami.

Kamienica w 1999 roku została gruntownie odrestaurowana wraz z wymianą wszystkich instalacji, zachowując swój pierwotny wygląd i styl.

To świetna inwestycja lub gotowy pomysł na własny biznes w branży gastronomicznej.

Niepowtarzalna oferta na rynku koszalińskim.

Zapraszamy do obejrzenia spaceru 360, a po wcześniejszym umówieniu się - zobaczenia na żywo tej nietuzinkowej nieruchomości.

Chcesz być właścicielem całej Kamienicy? Nie zwlekaj - dzwoń!
Szczegóły oferty

Cena1 999 000 PLN

Cena za m21 514,39 PLN

Powierzchnia1 320 m2

Powierzchnia działki433 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

RynekWtórny

Liczba pięter3

WindaTak