OBIEKT
na
SPRZEDAŻ
2 790 000 PLN
3 509,43 PLN/m2
SARBINOWO
ul. Bursztynowa
Opis
Niesamowita gratka dla prawdziwego Inwestora :)

Całkiem niedaleko od morza w miejscowości Sarbinowo, posiadamy na sprzedaż dobrze funkcjonujący pensjonat. Spacerkiem na plaże zaledwie 200 m.

Nieruchomość o powierzchni całkowitej 795 m2, na którą składają się: 24 pokoje gościnne (każdy z własną łazienką), mieszkanie ,,gospodarza", kuchnia z zapleczem i stołówka. W pokojach do dyspozycji klienta jest telewizor i czajnik.

Parter o powierzchni 280 m2- od strony południowej znajduję się 7 pokoi do których wejście prowadzi przez patio (niezależne wejścia z zewnątrz). Jest to najbardziej słoneczna strona. Na tym samym poziomie znajduję się również kuchnia i stołówka. Dostarczenie towaru do kuchni odbywa się niezależnym dojazdem i wejściem na zaplecze.

Pierwsze piętro o powierzchni 268 m2- to 12 pokoi z czego 10 posiada balkon. Znajdują się tu zarówno pokoje dwuosobowe jak również pokoje trzyosobowe.

Drugie piętro o powierzchni 247 m2- to 6 pokoi, 3 pokoje posiadają balkon od strony południowej. Na tym piętrze znajduję się również dwupokojowe mieszkanie, które pełni funkcje biura gospodarza. Do dyspozycji tego mieszkania jest osobna łazienka i kuchnia.

Starsza część budynku powstała w roku 1986, nowsza dobudowana została w 2000 roku. Budynek o trzech kondygnacjach, murowany. Nieruchomość posiada poddasze użytkowe, które może pełnić funkcję magazynku.

Cena zakupu obejmuję całe wyposażenie pensjonatu.

Ogrzewanie gazowe, ciepłą wodę uzyskamy dzięki podgrzewaniu gazowym i elektrycznym. W budynku znajdują się dwa zbiorniki na ciepłą wodę: 300 l, który zaopatruje część hotelową i 100 l, który przynależy tylko do części mieszkalnej Właściciela.
Oznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego to I.48.UM i oznacza tereny zabudowy usługowo-mieszkaniowej.

Teren ogrodzony siatką i żywopłotem. Duży plac z trawą, na którym znajduję się kącik dla dzieci i miejsce na grilla. Nieruchomość posiada własny, duży parking. Pensjonat posiada monitoring i system alarmowy.

Powierzchnia działki wynosi 1604 m2.

Sarbinowo położone jest nad Morzem Bałtyckim na Wybrzeżu Słowińskim. Do najbardziej rozrywkowego miejsca w okresie wakacji- Mielna jest 7 km. W Sarbinowie znajdują się szlaki rowerowe i piesze aż do Kołobrzegu oraz np. nad Jezioro Jamno (do Mielna i Unieścia), do Chłopów czy do Gąsek.

Panuje tu wyjątkowo korzystny klimat - czyste powietrze z dużą zawartością jodu morskiego, sprzyja leczeniu górnych dróg oddechowych, układu krążenia, przemiany materii, reumatyzmu, alergii i chorób skóry.

Do Koszalina- 18 km, do Kołobrzegu- 28 km. Chociaż wszędzie blisko to i tak najlepiej zostać w Sarbinowie, mimo licznej ilości turystów każdy znajdzie tu miejsce do plażowania :) Wszystko znajduję się na wyciągnięcie ręki :)

Zapraszamy do zakupu dochodowej inwestycji!
Szczegóły oferty

Cena2 790 000 PLN

Cena za m23 509,43 PLN

Powierzchnia795 m2

Powierzchnia biurowa81.15

Powierzchnia działki1 604 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

RynekWtórny

Przeznaczenie (obiekt)Inne