LOKAL
na
WYNAJEM
9 900 PLN
56,84 PLN/m2
KOSZALIN
rynek Staromiejski
Opis
Znaleźliśmy dla Ciebie lokal użytkowy o powierzchni całkowitej 174,18 m2 wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych, w samym centrum Koszalina, blisko Ratusza.

Niewątpliwą zaletą tej nieruchomości jest dostęp do niej z poziomu chodnika oraz duże witryny wystawowe przy ulicy Młyńskiej w Koszalinie. Twoja firma będzie tu naprawdę widoczna.

Położenie w samym centrum miasta sprawia, że lokal posiada duży potencjał, co do jego przeznaczenia i naprawdę szerokie możliwości branżowe. Swoje miejsce mogą tu znaleźć podmioty z branży: bankowej, handlowej, usługowej, szkoleniowej, odzieżowej, gastronomicznej, spożywczej, medycznej, beauty, SPA, medycyny estetycznej, itp.

W skład oferowanej nieruchomości wchodzą następujące pomieszczenia: pierwsze przy wejściu o pow. około 54 m2 (z witrynami) może służyć jako sala obsługowa, drugie, o pow. około 14 m2 świetnie sprawdzi się jako np. pokój spotkań, trzech pokoi od około 9 do 12 m2 oraz zaplecze z pomieszczeniem socjalnym, gospodarczym i WC dostosowanym dla osób niepełnosprawnych.

Prezentowany lokal wyposażony jest w: klimatyzacje, instalację alarmową, monitoring wizyjny, rozprowadzona sieć Internetowa.

Do lokalu przynależy pomieszczenie magazynowe, znajdujące się w podpiwniczeniu budynku, o pow. ok. 31 m2.

Istnieje możliwość własnej aranżacji wnętrza wraz ze zmianą układu pomieszczeń!

Czynsz najmu wynosi 9.900 zł. netto. Okres najmu min. 1 rok.

Opłaty dodatkowe to: czynsz do wspólnoty wraz z zaliczką na poczet ogrzewania, utrzymania części wspólnych oraz zużycia zimnej wody i opłata za wywóz nieczystości.
Pozostałe opłaty za media: prąd według zużycia, Internet, ochrona i monitoring.

Bogata infrastruktura oraz liczny ruch pieszych! W bezpośrednim otoczeniu lokalu znajdują się m.in.: apteki, pizzeria, Urząd Miasta i Gminy, Bank PKO BP, placówki finansowe, PZU, kawiarnie.

Polecamy i zapraszamy do najmu!!!
Szczegóły oferty

Cena9 900 PLN

Cena za m256,84 PLN

Powierzchnia174,18 m2

Liczba pięter3

PrzeznaczenieHandlowo/Usługowe

Przeznaczenie dodatkowe (lokal)Handlowo/Usługowe, Inne, Inne

Kaucja18000

Min. okres najmu (w latach)1