Dom bliźniak okolice Gąsek, blisko morza!!!

Dom | Sprzedaż | Kładno

519 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
519 000 PLN
Cena za m2
5 463 PLN
Powierzchnia
95 m2
Powierzchnia użytkowa
95 m2
Pow. działki
507 m2
Numer oferty
GDF20774

Opis

Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca.

Mamy to! Kolejna nieruchomość położona jest ok. 3 km od Morza Bałtyckiego w piętrowym domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 95 m2, posadowionym na działce o powierzchni 507 m2. Nieruchomość wybudowana została w latach powojennych, a generalny remont przeszła w 2018 roku. Zostały wymienione instalacje: elektryczna i hydrauliczna oraz  poszycie dachu. 
Kilka słów o wnętrzu. 
Pierwsze pomieszczenie, czyli wiatrołap ma pow. ok. 9 m2 i wyposażony jest w pojemną szafę, szafki na obuwie oraz drzwi antywłamaniowe. 
W salonie znajduję się duża, rozkładana sofa wraz z dwoma rozkładanymi fotelami, które gwarantują komfortowy wypoczynek po ciężkim dniu w pracy, a drzwi tarasowe umiejscowione od strony południowej szczególnie w sezonie letnim zapewniają miły i zdrowy powiew nadmorskiego powietrza. Z salonu można przejść do kuchni, a następnie do łazienki oraz drewnianymi schodami na piętro budynku. Na parterze ogrzewanie jest podłogowe, a na piętrze ciepło doprowadzane jest poprzez kaloryfery. Okna są 3-szybowe, czego efektem są mniejsze rachunki za ogrzewanie oraz spokój od zewnętrznych dźwięków. Zabudowa kuchenna widoczna na zdjęciach zakupiona i zamontowana poprzez firmę "BlacRedWhite". Dom ogrzewany jest poprzez dwufunkcyjny piec gazowy firmy DeDietrich, który wraz z programatorem temperatury daje komfort użytkowania. Wcześniejszym sposobem ogrzewania był kominek z płaszczem wodnym, ale po jego demontażu pozostał komin z wkładem ze stali nierdzewnej, więc w razie potrzeby możesz szybko wstawić alternatywne ogrzewanie.
U góry znajdują się dwie sypialnie, jedna z nich z garderobą oraz ze sprytnie wkomponowaną spiżarnią jak i w pełni wyposażona łazienka z estetycznie osadzonymi drewnianymi belkami w ścianie.
Otoczenie budynku.
Przy okazji remontu zadbano również o otoczenie budynku, czego efektem jest podjazd na co najmniej 4 auta. Taras o pow. ok. 41 m2 wykonany z kostki brukowej daje wiele możliwości wypoczynku, a drewniany płot oraz liczne nasadzenia drzew tui dają poczucie prywatności. Budynek z zewnątrz w zeszłym roku został ocieplony styropianem o grubości 10 i 15 cm, który jest pokryty estetycznym pucem. Dodatkowym atutem nieruchomości z zewnątrz jest solidnie wykonana brama wjazdowa o szerokości 5m z napędem na pilot oraz furtka z osobnym zamknięciem i domofonem. Warto wspomnieć również o przydomowej oczyszczalni ścieków, ponieważ dzięki takiemu rozwiązaniu wywóz nieczystości jest na prawdę sporadyczny, a w kieszeni miesięcznie zostaje kilka stówek.
Ważne punkty w okolicy
W miejscowości Tymień (niecały kilometr od nieruchomości) znajdziemy:
1. Szkołę Podstawową
2. Market "Dino", przy nim paczkomat firmy "InPost"
3. Dworzec kolejowy "PKP"
4. Przystanki autobusowe

UWAGA: istnieje możliwość dokupienia działki przyległej do oferowanej o powierzchni 982 m2 z niezależną drogą dojazdową!

Miejscowość Kładno leży zaledwie 850 m od drogi krajowej nr 11 (kierunek Kołobrzeg - Koszalin) i ok. 5 km od węzła drogi ekspresowej S6-S11 (kierunek Szczecin-Gdańsk) łączącą się szczególnie z południowo - zachodnią częścią kraju. Przez miejscowość przepływa rzeka "Czerwona", która jest dopływem do Morza Bałtyckiego, w jej otoczeniu można zaobserwować wiele przedstawicieli gatunków flory i fauny.
Jeżeli myślisz o przeprowadzce z mieszkania do domu, bądź szukasz nieruchomości na okres letni blisko Morza, to miejsce czeka na Ciebie.
Zachęcamy do obejrzenia wnętrza budynku poprzez spacer wirtualny i zdjęcia.

W sprawie szczegółów oferty zapraszam do kontaktu:
Rafał Kietrys
tel. 883 334 801
rafal.kietrys@remax-polska.pl

Dodatkowe informacje

Materiał
Cegła
Dach
Blachodachówka
Typ okien
PCV
Kształt działki
Kwadrat
Ukształtowanie działki
Płaska
Ogrodzenie
Mieszane
Dostępne w okolicy
Zabudowa niska, Plac zabaw, Przedszkole, Blacharnia, Sklep, Szkoła, Bocznica kolejowa, Rzeka, Kościół, Las, Lakiernia, Morze
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Komunikacja
Kolej, Bus, Autobus
Ujęcie wody
Miejska
Ciepła woda
Piec gazowy
Kanalizacja
Przydomowa oczyszczalnia ścieków
Ogrzewanie
Gazowe

Prezentacja nieruchomości

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Rafał Kietrys

Rafał Kietrys

Ekspert Rynku Nieruchomości, Współwłaściciel

Licencja: 24005

Administratorem danych osobowych jest REMAX Na Tropie z siedzibą przy Zwycięstwa 94-98, 75-011 Koszalin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres natropie@remax-polska.pl… czytaj więcej

© 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM