DZIAŁKA MARZEŃ NIEDALEKO MORZA!!!

Działka | Sprzedaż | Śmiechów

119 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
119 000 PLN
Cena za m2
119 PLN
Pow. działki
1 000 m2
Pow. działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
185
Numer oferty
GDF20835

Opis

Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca.

Zapomnij o tłoku miasta i codziennym stresie! Mamy dla Ciebie idealne miejsce na budowę wymarzonego domu jednorodzinnego. Wypatrzona przez nas działka o powierzchni 1000 m2 znajduje się w bliskiej odległości od urokliwej nadmorskiej miejscowości Gąski, zaledwie kilka kroków od niezatłoczonej plaży oddalonej o niecałe 4 km!
Czy wyobrażasz sobie budowę swojego własnego azylu w otoczeniu ciszy i spokoju? Tu, gdzie powietrze jest nasycone jodem, a atmosfera pełna harmonii. To miejsce spełni wszystkie Twoje marzenia!
Teraz kilka słów na temat warunków zabudowy. Działka pozwala na wybudowanie domu o powierzchni zabudowy do 250 m2, z szerokością elewacji frontowej do 10 m. Ograniczenia wysokości zabudowy wynoszą maksymalnie 9 m. Możesz wybrać układ połaci dachu spośród dwuspadowego lub wielospadowego, a kąt nachylenia dachu mieści się w zakresie od 25 do 45 stopni.
To nie wszystko! Dla Twojej wygody na głównej drodze, która graniczy z wjazdem na działki, znajduje się już gazociąg. Nie będzie problemu z przyłączem gazowym do Twojej przyszłej nieruchomości. 
A woda? Bezpośrednio przy granicy działki, w drodze wewnętrznej, masz dostęp do źródła wody.
Dojazd do działki jest wyjątkowo łatwy - prowadzi przez asfaltową drogę, a następnie drogę utwardzoną. Teren działki jest płaski i w pełni wyrównany, bez jakichkolwiek zadrzewień. Możesz swobodnie zaplanować aranżację i zagospodarować przestrzeń według własnych upodobań.
Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany, mamy dla Ciebie dodatkową niespodziankę! W naszej ofercie znajduje się także sąsiadująca działka o identycznej powierzchni 1000 m2. Możesz zwiększyć swoją przestrzeń i korzystać z jeszcze większej swobody.
Nie zwlekaj! To wyjątkowa okazja, aby osiąść na pięknej działce w pobliżu morza. Przyjdź i odkryj swoje nowe miejsce, gdzie każdy dzień będzie jak wakacje.
Skontaktuj się z nami już teraz i zarezerwuj tę wyjątkową nieruchomość dla siebie!

Twój agent nieruchomości
Tymoteusz Lesiak
tel. 883 334 831
mail: tymoteusz.lesiak@remax-polska.pl

Dodatkowe informacje

Ogrodzenie
Brak
Wysokość zabudowy
9
Procent możliwej zabudowy
25
Wydane warunki zabudowy
Tak
Plan miejscowy
Brak planu miejscowego
Dostępne w okolicy
Kościół, Bocznica kolejowa, Morze, Plac zabaw, Szkoła, Przedszkole, Sklep, Zabudowa niska
Droga dojazdowa
Żwirowa
Komunikacja
Bus, Kolej

Prezentacja nieruchomości

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Tymoteusz Lesiak

Tymoteusz Lesiak

Agent Nieruchomości

Licencja: 26378

Administratorem danych osobowych jest REMAX Na Tropie z siedzibą przy Zwycięstwa 94-98, 75-011 Koszalin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres natropie@remax-polska.pl… czytaj więcej

© 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM