Koszalin

Sarzyno, ul. Żytnia

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
119 000 PLN
Cena za m2
111,95 PLN
Powierzchnia działki
1 063 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
28
Długość działki (mb.)
34
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trapez
Działka narożna
Tak
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Numer oferty
GDF20368

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1.063 m2, zlokalizowana na ul. Żytniej - na prężnie rozwijającym się osiedlu w Koszalinie - ok. 3 km od centrum miasta!

Media: woda, energia i gaz w drodze, przy granicy działki.

Działka leży na terenie objętym studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Miasta Koszalin, w którym oznaczona jest jako obszar zabudowy mieszkaniowej.

Działka zlokalizowana jest około 3 km od kompleksu sklepów (Biedronka, Rossmann, Pepco), 600 m od przystanku MZK, 700 m od sklepu osiedlowego, 20 km od Morza.

Jedna z ostatnich dostępnych działek przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną przy ulicy Żytniej. Dojazd do działki drogą utwardzoną.

Zapraszamy do zakupu! :)

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej, Budownictwo wielorodzinne, Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Odl. od centrum miasta [km]: 3
  • Dostępne w okolicy: Plac zabaw, Sklep, Przedszkole, Zabudowa niska
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Typ ulicy/drogi: Lokalna
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Tymoteusz Lesiak

Tymoteusz Lesiak

Doradca Klienta

Telefon:
883334831
Telefon:
+48 94 7192017
E-mail:
t.lesiak@natropie.com.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NaTropieNieruchomości.pl Sp. z o.o. Sp. K. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.