Działka 1105 m2, blisko Mielna i Morza!!!

Działka | Sprzedaż | Strzeżenice

149 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
149 000 PLN
Cena za m2
134 PLN
Pow. działki
1 105 m2
Pow. działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
22.6
Numer oferty
GDF20713

Opis

Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca.

Z przyjemnością prezentujemy działkę o powierzchni 1105 m2, zlokalizowaną w miejscowości Strzeżenice, zaledwie 2 km od pięknych plaż w Mielnie. Te nadmorskie tereny to marzenie wielu osób, które chcą cieszyć się urokami morza i spokojnej okolicy. Jej unikalne położenie sprawia, że możesz cieszyć się również bliskością jeziora Jamneńskiego oddalonego 1 km od działki. Ta nadmorska lokalizacja przyciąga entuzjastów sportów wodnych oraz miłośników jazdy na rowerze, którzy szukają aktywnego trybu życia w środowisku przyrody.
Działka, mimo swojego bliskiego sąsiedztwa z torami kolejowymi, gwarantuje komfortowe i relaksujące życie. Linia kolejowa jest używana tylko w sezonie letnim, a pociągi przejeżdżają nią zaledwie kilka razy dziennie.
Dojazd do działki odbywa się drogą asfaltową (kierunek Mścice-Mielno), a następnie około 120 m szutrową drogą gminną.
Do działki sprzedawany jest udział w drodze wewnętrznej w cenie 5 tys. zł.
Kilka informacji o wydanych warunkach zabudowy:
a) dom wolnostojący jednorodzinny o powierzchni do 200 m2,
b) szerokość elewacji do 20 m,
c) wysokość zabudowy od 6 do 9 m,
d) nie dopuszcza się zabudowy o charakterze prowizorycznym lub przejściowym: tzw. domków holenderskich, przyczep kempingowych, kontenerów lub ich części. Zabudowa powinna być stale związana z gruntem. 
Bliskość takich punktów jak supermarkety typu Biedronka, Polo, Dino oraz nowo budowany Lidl gwarantuje wygodne codzienne zakupy. W Mielnie znajduje się również stacja paliw Orlen, apteka, Urząd Miejski i wiele innych potrzebnych punktów infrastruktury.
Dla pasjonatów jazdy na rowerze, okolica oferuje wiele malowniczych tras i szlaków, które prowadzą przez urokliwe lasy i pola. Można odkrywać uroki przyrody podczas wspaniałych wycieczek rowerowych, delektując się czystym powietrzem i pięknymi widokami.
Zainteresowanie tym obszarem jest tak duże, dlatego nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji oraz umówić się na szczegółową prezentację tej działki.
Re/Max Na Tropie - Twój partner w realizacji marzeń o wymarzonej nieruchomości!

Twój agent nieruchomości
Tymoteusz Lesiak
tel.: 883 334 831
mail: tymoteusz.lesiak@remax-polska.pl

Dodatkowe informacje

Ogrodzenie
Częściowe
Wysokość zabudowy
9
Procent możliwej zabudowy
20
Wydane warunki zabudowy
Tak
Plan miejscowy
Brak planu miejscowego
Dostępne w okolicy
Sklep, Morze, Jezioro
Droga dojazdowa
Utwardzona
Komunikacja
Autobus, Bus

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Tymoteusz Lesiak

Tymoteusz Lesiak

Agent Nieruchomości

Licencja: 26378

Administratorem danych osobowych jest REMAX Na Tropie z siedzibą przy Zwycięstwa 94-98, 75-011 Koszalin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres natropie@remax-polska.pl… czytaj więcej

© 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM