Wielin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
118 000 PLN
Cena za m2
18,97 PLN
Powierzchnia działki
6 220 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
31
Długość działki (mb.)
100
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Numer oferty
GDF20270

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka rolno- budowlana o powierzchni 6220 m2. Działka położona w niezwykle urokliwym miejscu- blisko stąd mamy do lasu i nad jezioro.

Teren zadbany, ogrodzony. Działka częściowo zadrzewiona, wzdłuż ogrodzenia. Dojazd do działki z dwóch stron: drogą asfaltową i utwardzoną.

Istnieje możliwość dokupienia kolejnych działek o powierzchni 6220 m2 :)

W pobliżu prezentowanych działek znajduję się Rezerwat przyrody Wieleń.
To miejsce nieskończonych odkryć dla tych, którzy lubią spędzać aktywny wypoczynek. Dla tych, którzy uwielbiają spędzać czas nad wodą polecamy dostępne w pobliżu kąpielisko.
Przejażdżka rowerowa na Świętą Górę Polanowską, spływ kajakowy rzeką Grabową, spacer do zabytkowego Kościoła Chrystusa Króla, wizyta w zamku w Krągu są wspaniała odskocznią od błogiego leniuchowania
Okolica otoczona jest lasem, jeziorami i stawami.
Mnóstwo hektarów przyrody zaspokoi gusta pasjonatów biegania, biegów narciarskich, Nordic Walking, rowerów. Trasy, zarówno te dzikie jak i oznakowane wyznaczą każdemu odpowiedni kierunek.

Oferta dotyczy działek numer 3 i 4 z możliwością zakupu działek numer 1 i 2.

Możliwy jest zakup kompleksu działek: numer 1, 2, 3, 4. Powierzchnia całości wynosi 12345 m2. Cena za cztery działki : 236 000!

Zapraszamy do zakupu!!

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Typ ulicy/drogi: Utwardzona
  • Widok na: Las

Mapa

Kontakt

Paulina Harasim

Paulina Harasim

Doradca Klienta

Telefon:
883334408
Telefon:
94 719 20 17
E-mail:
p.harasim@natropie.com.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NaTropieNieruchomości.pl Sp. z o.o. Sp. K. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.