Będzino

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
49 000 PLN
Cena za m2
31,21 PLN
Powierzchnia działki
1 570 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Miejska w drodze
Szambo - ekologiczne, Szambo - szczelne
Numer oferty
GDF20505

Opis nieruchomości

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1570 m2 położoną w miejscowości Będzino.

Miejscowość oddalona jest o ok. 14 km od Koszalina oraz ok. 6 km od Sarbinowa.
Dojazd do działki drogą asfaltową, a później odcinek około 0,5 km drogą utwardzoną - szutrową. W drodze znajdują się media: gaz ziemny oraz woda i prąd.

W lipcu 2018 r. zostały wydane Warunki Zabudowy na podział działki pierwotnej na dwie i określono możliwość zabudowy mieszkalnej - jednorodzinnej! Obecnie możliwość budowy domu jednorodzinnego blokuje tzw. "ustawa wiatrakowa". Do czasu zmiany ustawy działka może służyć pod zabudowę rekreacyjną, wypoczynkową lub jako typowa inwestycja na przyszłość!

Dodatkowo zaletą tej nieruchomości to cicha i spokojna okolica oraz bliskość terenów zielonych. To świetne miejsce na postawienie np. holenderki czy przyczepy campingowej w bliskiej odległości do morza, ale przy zachowaniu wiejskiego, sielskiego klimatu.

Doskonałe połączenie komunikacyjne z południowo-zachodnią częścią kraju i Europy zapewnia nowa trasa S6, S11 (Szczecin - Gdańsk a w niedalekiej przyszłości również Poznań, Wrocław).

Istnieje możliwość zakupu działki sąsiadującej o powierzchni 1568 m2.

Zapraszamy do zakupu!

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autostrada, Autobus, Bus

Mapa

Kontakt

Rafał Kietrys

Rafał Kietrys

Ekspert Rynku Nieruchomości, Współwłaściciel

Telefon:
883334801
Telefon:
947192017
E-mail:
r.kietrys@natropie.com.pl
Numer licencji:
24005

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NaTropieNieruchomości.pl Sp. z o.o. Sp. K. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.