Śmiechów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
229 000 PLN
Cena za m2
76,33 PLN
Powierzchnia działki
3 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Rolna
Prąd
W drodze
Numer oferty
GDF20500

Opis nieruchomości

Uwaga, uwaga :)

Jeszcze bliżej do morza? Nie ma problemu.

Wytropiliśmy dużą działkę - 3000 m2 w bliskiej odległości do morza bo tylko 3 km w linii prostej. Nie chcesz tyle metrów? Podziel na trzy mniejsze i zyskaj :)

Nieruchomość gruntowa idealnie wpasuje się w pomysł o własnej inwestycji: domki wczasowe, pole namiotowe lub w inne kreatywne działalności.

W drodze dojazdowej znajduję się prąd a w działce po przeciwnej stronie ulicy- woda. Teren uporządkowany.

Zaletą nieruchomości jest cicha i spokojna okolica oraz bliskość terenów zielonych, dająca możliwość aktywnego odpoczynku w bliskiej odległości od morza.

Gąski to wieś letniskowa położona nad Morzem Bałtyckim, niezwykle urokliwe i spokojne miejsce dla osób lubiących szum morza :) Blisko do nadmorskich miejscowości takich jak Sarbinowo i Chłopy.

Nie czekaj z zakupem! Stań się posiadaczem dobrze rokującej Nieruchomości :)

Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Dostępne w okolicy: Sklep, Morze, Las
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Tymoteusz Lesiak

Tymoteusz Lesiak

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Telefon:
883334831
Telefon:
+48 94 7192017
E-mail:
t.lesiak@natropie.com.pl
Numer licencji:
26378

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NaTropieNieruchomości.pl Kietrys Sp. K. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.