Cetuń

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
309 000 PLN
Cena za m2
99,58 PLN
Powierzchnia działki
3 103 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Kwadrat
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Brak, Studnia
Rodzaj kanalizacji
Szambo, Miejska w drodze
Numer oferty
GDF20626

Opis nieruchomości

Cieszymy się, że możemy zaprezentować Wam pięknie położoną nieruchomość gruntową we wsi Cetuń.
Działka ta o powietrzni 3103 m2 ma kształt kwadratu i jest usytuowana przy drodze powiatowej (asfaltowej). Do samej działki dojedziemy także drogą wewnętrzną. Teren wokół działki jest zadrzewiony, co daje więcej prywatności, a drzewa znajdujące się na działce dają możliwość posadowienia domu wśród istniejącej natury.
Bardzo dużą atrakcją tego malowniczego terenu jest jezioro Cetuńskie Wielkie o powierzchni 28,7 h. Jezioro jest położone około 200 m od przedmiotowej działki, a odpowiednio dopasowany projekt domu, umożliwi widok na jezioro.
Dodatkową atrakcją tego zbiornika wodnego, jest wiele gatunków ryb, które w nim występują.
Media: prąd przy granicy działki (skrzynka), kanalizacja ciśnieniowa w drodze, woda - studnia głębinowa do zrobienia. Istnieje możliwość uzyskania warunków zabudowy dla np. budowy domu rekreacji indywidualnej lub domu jednorodzinnego.

Kilka informacji odnośnie miejscowości.
Na obszarze wsi Cetuń znajduje się Pałac z 1900 roku. Park z 2 połowy XIX w (bukowo - dębowa aleja)
W Cetuniu znajduje się sklep spożywczy, a w oddalonym od Cetunia (6 km) mieście Polanów zrobimy większe zakupy w takich sklepach jak Polo Market, Biedronka oraz Dino.
Poza tym Polanów gwarantuje dostępność do Ośrodka Zdrowia przy ul. Bobolickiej, Apteki i Szkoły podstawowej oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych.

Link do geoportalu:

https://mapy.geoportal.gov.pl/imap/Imgp_2.html?locale=pl&gui=new&sessionID=6783748

Zapraszamy do kontaktu i zakupu tej nieruchomości, położonej w otoczeniu przyrody, lasu i jeziora!

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Dostępne w okolicy: Sklep, Jezioro, Las, Park
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Bus

Mapa

Kontakt

Roksana Lambarska-Kietrys

Roksana Lambarska-Kietrys

Pośrednik w obrocie nieruchomościami, Współwłaściciel

Telefon:
883334802
Telefon:
947192017
E-mail:
r.lambarska@natropie.com.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NaTropieNieruchomości.pl Kietrys Sp. K. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.