Będzino

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
49 000 PLN
Cena za m2
63,39 PLN
Powierzchnia działki
773 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Numer oferty
GDF20349

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka rolno-budowlana z wydanymi Warunkami Zabudowy przy drodze krajowej nr 11 w Będzinie o powierzchni 773 m2. Działka
płaska i sucha.

Media - woda na działce sąsiedniej, gaz i energia w drodze.

Działka, ze względu na swoje położenie w bezpiecznym i dobrze skomunikowanym miejscu idealnie nadaje się do zamieszkania bądź prowadzenia działalności. Oddalona 5km od morza (Sarbinowo) a 14km od Koszalina.

W bliskiej okolicy istnieje zabudowa domów jednorodzinnych, sklepy, stacja paliw czy też przedszkole.

UWAGA!
Działka ta jako jedna z nielicznych ma wydane ważne warunki zabudowy i bez problemu zostanie wydane pozwolenie na budowę, mimo zmiany ustawy o inwestycjach w zakresie elektrowni wiatrowych, pod którą podlega gmina Będzino jak również wiele okolicznych gmin.

Warunki zabudowy:
1) Linia zabudowy - nieprzekraczalna w odległości 6 m od granicy działki z pasem drogi gminnej (działki 57/9)
2) wielkość zabudowy w stosunku do powierzchni działki lub terenu - do 20 %;
3) szerokość elewacji frontowej do 20 m;
4) wysokość krawędzi elewacji frontowej (do gzymsu, attyki lub okapu): 5 m;
5) wysokość zabudowy (do najwyżej położonej części kalenicy): do 9 m;
6) geometria dachu - układ połaci dwu lub wielospadowy, kąt nachylenia połaci od 25 do 45 stopni, jednakowy kąt nachylenia dla głównych połaci, główna kalenica usytuowana dowolnie względem frontu działki

Istnieje możliwość zakupienia sąsiadujących działek o powierzchniach 1401 m2 i 1298 m2 i stworzenia obszaru o powierzchni 3472 m2 !

Parametry dodatkowe

  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Anna Śródecka

Anna Śródecka

Doradca Klienta

Telefon:
883334831
Telefon:
+48 94 719 20 17
Email:
a.srodecka@natropie.com.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NaTropieNieruchomości.pl Sp. z o.o. Sp. K. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.