Świelino

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
299 000 PLN
Cena za m2
1 247,91 PLN
Powierzchnia
239,60 m2
Piętro
Parter
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Handlowo/Usługowe, Inne
Stan budynku
Dobry
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
3
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Pawilon
Numer oferty
GDF20651
Lokal Sprzedaż Świelino

Opis nieruchomości

Potrzebujesz dużej powierzchni dla swojej działalności z dala od miasta? A może masz pomysł na biznes na wsi? Czy raczej szukasz mieszkania lub kilku pomieszczeń do adaptacji na noclegi?
Mamy dla Ciebie taką nieruchomość! Mieszkanie, sklep, sala i kilka pomieszczeń magazynowo-socjalnych w jednym budynku :)
Nieruchomość o powierzchni 239,60 m2, z czego 39,76 m2 to powierzchnia mieszkania z osobnym wejściem i tarasem, na które składa się: pokój, łazienka, kuchnia i przedpokój.
Sala i pokój przynależny do niej ma powierzchnię 102,32 m2. W sali tej odbywały się różnego rodzaju spotkania biznesowe, ale również dancingi. W tej chwili jest to miejsce, które wymaga najwięcej nakładu finansowego. Do wymiany w sali podłoga i instalacja.
Lokal usługowy, który w tej chwili pełni funkcje sklepu spożywczego zajmuje powierzchnie 51 m2 i przynależy do niego: magazynek (10m2), miejsce na kotłownie (6,52 m2) i pokój socjalny (12 m2).
W lokalu znajduje się alarm. Drzwi do lokalu są przeciwwłamaniowe. Okna PCV z kratami.
Instalacja elektryczna częściowo wymieniona, instalacja grzewcza mieszana: pcv i miedziana.
Na dachu blachodachówka, belki stropowe zostały wymienione. Nieruchomość wybudowana została z cegły dziurawki.
Budynek posiada dwie niezależne kotłownie, z których jedna ogrzewa część mieszkalną a druga usługową.
Podatek od nieruchomości wynosi około 1800 zł. na rok.
Teren zadbany i ogrodzony. Powierzchnia działki wynosi 805 m2
Do Bobolic mamy ok. 17 km, do Tychowa ok. 14 km i do Koszalina ok. 30 km.

Zapraszamy do zakupu!

Parametry dodatkowe

  • Alarm: Tak

Mapa

Kontakt

Tymoteusz Lesiak

Tymoteusz Lesiak

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Telefon:
883334831
Telefon:
+48 94 7192017
E-mail:
t.lesiak@natropie.com.pl
Numer licencji:
26378

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NaTropieNieruchomości.pl Kietrys Sp. K. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.