Świelino

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
339 000 PLN
Cena za m2
1 414,86 PLN
Powierzchnia
239,60 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Handlowo/Usługowe, Inne
Stan budynku
Dobry
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Sklep
Numer oferty
GDF20427
Lokal Sprzedaż Świelino

Opis nieruchomości

Potrzebujesz dużej powierzchni dla swojej działalności z dala od miasta? A może masz pomysł na biznes na wsi? Czy raczej szukasz mieszkania lub kilku pomieszczeń do adaptacji na nocleg?

Mamy dla Państwa dość nietypową nieruchomość! Mieszkanie, sklep, sala i kilka pomieszczeń magazynowo-socjalnych w jednym budynku :)

Nieruchomość o powierzchni 239,60 m2 z czego 39,76 m2 to powierzchnia mieszkania z osobnym wejściem i tarasem na które składa się pokój, łazienka, kuchnia i przedpokój.

Sala i pokój przynależny do niej to powierzchnia 102,32 m2. W sali tej odbywały się różnego rodzaju spotkania biznesowe ale również dancingi. W tej chwili jest to miejsce, które wymaga najwięcej nakładu finansowego. Do wymiany w sali podłoga i instalacja.

Lokal usługowy, który w tej chwili pełni funkcje sklepu zajmuje powierzchnie 51 m2, przynależy do niego magazynek (10m2), miejsce na kotłownie (6,52 m2) i pokój socjalny (12 m2).

W lokalu znajduje się alarm. Drzwi do lokalu są przeciwłamaniowe. Okna PCV z kratami.

Instalacja elektryczna częściowo wymieniona, instalacja grzewcza mieszana: pcv i miedziana.

Na dachu blachodochówka, belki stropowe zostały wymienione. Nieruchomość wybudowana została z cegły dziurawki.

Budynek posiada dwie niezależne kotłownie, z których jedna ogrzewa część mieszkalną a druga usługową.

Podatek od nieruchomości wynosi około 1800 zł.

Teren zadbany i ogrodzony. Powierzchnia ogrodu wynosi 805 m2

Do Bobolic mamy ok. 17 km, do Tychowa ok. 14 km i do Koszalina ok. 30 km.

Zapraszamy do zakupu!

Parametry dodatkowe

  • Alarm: Tak

Mapa

Kontakt

Paulina Małyszek

Paulina Małyszek

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Telefon:
883334408
Telefon:
94 719 20 17
E-mail:
p.malyszek@natropie.com.pl
Numer licencji:
26465

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NaTropieNieruchomości.pl Sp. z o.o. Sp. K. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.