Unieście

ul. Róży Wiatrów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
20 000 PLN
Cena za m2
178,57 PLN
Powierzchnia
112 m2
Liczba pięter
2
Przeznaczenie
Gastronomiczne
Rodzaj budynku
Budynek apartamentowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Numer oferty
GDF20515
Lokal Wynajem Unieście Róży Wiatrów

Opis nieruchomości

Prezentowany przez nasze biuro lokal gastronomiczny położony jest w nadmorskiej miejscowości Unieście przy ul. Róży Wiatrów, na parterze budynku z apartamentami. Powierzchnia lokalu wynosi 112 m2 i składa się z: dwóch sal do konsumpcji, zaplecza kuchennego, składającego się z kilku pomieszczeń oraz toalet dla gości i pracowników. Budynek, w którym znajduje się lokal, usytuowany jest w bliskiej odległości od jeziora Jamno oraz zaledwie 450 m od nadmorskiej plaży w Unieściu.

Lokal jest w pełni wyposażony w sprzęt oraz meble i gotowy do prowadzenia sezonowej działalności gastronomicznej.

To może być odpowiednie miejsce dla Twojego nowego lub kolejnego, sezonowego biznesu!

Niewątpliwą zaletą tej nieruchomości jest dostęp do niej z poziomu chodnika. Istnieje także możliwość zagospodarowania terenu przyległego do lokalu, jako dodatkowe miejsca dla Twoich gości. Dostęp do restauracji jest możliwy osobnym wejściem od zaplecza oraz od małego tarasu, znajdującego się na tyłach budynku.

Możesz śmiało przyjmować gości zarówno w lokalu, jak i na zewnątrz: w ogrodzie, czy z przodu budynku.

Jeśli myślisz o biznesie sezonowym związanym z gastronomią, a brakuje Ci miejsca, sprzętu i rewelacyjnej lokalizacji - ta oferta jest dla Ciebie!

Nie zwlekaj - sezon letni tuż tuż - dzwoń zanim ktoś Cię ubiegnie!

Uwaga - po udanym sezonie całe wyposażenie lokalu może przejść na Twoją własność!

Czynsz najmu tyczy się jednorazowej opłaty za cały sezon letni 2021.

Czekamy na Twój ruch ;)

Mapa

Kontakt

Rafał Kietrys

Rafał Kietrys

Ekspert Rynku Nieruchomości, Współwłaściciel

Telefon:
883334801
Telefon:
947192017
E-mail:
r.kietrys@natropie.com.pl
Numer licencji:
24005

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NaTropieNieruchomości.pl Sp. z o.o. Sp. K. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.