Koszalin

ul. Zwycięstwa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 930,45 PLN
Cena za m2
35 PLN
Powierzchnia
140,87 m2
Piętro
1
Liczba pięter
4
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Inne, Sportowo/Rekreacyjne, Medyczne, Inne
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
10
Czynsz za parking naziemny (miejsce)
300 PLN
Kaucja
9000
Min. okres najmu (w latach)
2
Nazwa budynku
Przemysłówka Office
Rodzaj budynku
Oficyna
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
1930
Numer oferty
GDF20481
Lokal Wynajem Koszalin Zwycięstwa
 

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal o powierzchni 140,87 m2, w budynku położonym w Koszalinie przy bardzo ruchliwej ul. Zwycięstwa z wejściem od nowo remontowanej ul. Głowackiego.

Lokal mieści się w budynku biurowo-usługowym, w otoczeniu punktów wielobranżowych, tj. biura rachunkowe, szkoleniowe, Szkoły Podstawowe, Średnie oraz firma zarządzająca nieruchomościami.

Wizualizacje dołączone do ogłoszenia pokazują możliwości dostosowania lokalu w zależności od potrzeb nowego najemcy (np. biuro typu Open space, szkoła tańca lub sklep).

Lokal składa się z:

- sali ekspozycyjnej (ok. 130 m2),

- dwóch pokoi biurowych,

- pomieszczenia socjalnego, z którego korzystać będą dwóch innych najemców z tego samego piętra,

- oraz WC znajdujące się w ciągu komunikacyjnym na piętrze.

Niewątpliwą zaletą jest dostęp do budynku, który położony jest blisko centrum miasta, przy głównej ulicy Zwycięstwa w Koszalinie oraz znajdujące się przy samym budynku przystanki MZK po obu stronach jezdni. Dzięki temu Twoja firma będzie naprawdę widoczna i łatwo dostępna.

Najbliższym otoczeniu znajdują się również: Sąd Okręgowy, Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki - Delegatura, Kuratorium Oświaty w Szczecinie. Delegatura, Powiatowy Urząd Pracy, Sąd Rejonowy I Wydział Cywilny, Prokuratura Rejonowa.

Do ceny najmu należy doliczyć prąd i ogrzewanie wg zużycia oraz partycypacja w utrzymaniu części wspólnych według zajmowanej powierzchni.

W lokalu możliwy dostęp do Internetu światłowodowego dostarczanego przez firmę Orange w cenie 39 zł netto.

W pobliżu biurowca ogólnodostępne parkingi, dla Twoich klientów oraz możliwość wynajmowania miejsc parkingowych przy samym budynku w cenie 300 zł netto.

Do podanej ceny netto należy doliczyć podatek VAT w stawce 23%.

Zapraszamy do najmu!!!

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak

Mapa

Kontakt

Tymoteusz Lesiak

Tymoteusz Lesiak

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Telefon:
883334831
Telefon:
+48 94 7192017
E-mail:
t.lesiak@natropie.com.pl
Numer licencji:
26378

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NaTropieNieruchomości.pl Sp. z o.o. Sp. K. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.