Koszalin

ul. Zwycięstwa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
17 940 PLN
Cena za m2
39 PLN
Powierzchnia
460 m2
Open Space
Tak
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
1939
Numer oferty
GDF20266

Opis nieruchomości

Posiadamy w ofercie lokal użytkowy o powierzchni ok. 460 m2, usytuowany w centrum Koszalina, przy ruchliwym ciągu komunikacyjnym z doskonałym otoczeniem komercyjnym.

W skład lokalu wchodzą: sala sprzedażowa (ok. 330 m2), zaplecze socjalne i magazyn do którego dostęp jest również z poziomu rampy.

Nieruchomość idealnie nadaje się do prowadzenia wielkopowierzchniowych przedsięwzięć- sklepy spożywcze, sprzedaż agd, rtv.

Dostęp do lokalu jest bezpośrednio z poziomu chodnika. Przy nieruchomości znajduje się ogólnodostępny parking.

Na pierwszym piętrze mamy również do wynajęcia powierzchnię biurowo-socjalną (z dostępem do węzła sanitarnego) o powierzchni ok. 83 m2. Cena za metr to 29,00 złotych.

Czynsz i podatek w cenie najmu!!!!

Polecamy i zapraszamy !!!

Parametry dodatkowe

  • Ochrona: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 350
  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Typ ulicy/drogi: Ruchliwa

Mapa

Kontakt

Rafał Kietrys

Rafał Kietrys

Ekspert Rynku Nieruchomości

Telefon:
883334801
Mobile:
947192017
Email:
r.kietrys@goldfarb.com.pl
Numer licencji:
24005

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Goldfarb Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. K. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Goldfarb Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Koszalin (75-306) przy Odrodzenia 2B lok 1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).