Szczecinek

Boh. Warszawy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
18 000 PLN
Cena za m2
37,42 PLN
Powierzchnia
481 m2
Liczba pięter
3
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Sportowo/Rekreacyjne, Medyczne, Inne, Handlowo/Usługowe, Inne
Kaucja
25000
Min. okres najmu (w latach)
1
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Stan budynku
Stan deweloperski
Rok budowy
2020
Dostępne od
2021-08-02
Numer oferty
GDF20534
Lokal Wynajem Szczecinek Boh. Warszawy
 

Opis nieruchomości

Kolejny trop naszego biura to lokal, który znajduje się w Centrum Szczecinka w nowo wybudowanej "kamienicy". Lokal o pow. 481 m2 położony jest na parterze budynku i jest w stanie deweloperskim.

Budynek posadowiony jest na ul. Bohaterów Warszawy. Jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja z uwagi na pobliskie centra handlowe, liczny ruch przechodniów oraz wielobranżowe sklepy.

Nieruchomość posiada 4 duże witryny okienne, w których zamontowane są szyby antywłamaniowe klasy P4. Drzwi do obiektu od strony ulicy są rozsuwane na czujnik ruchu, a tylne drzwi mogą pomóc, np. w dostawie towarów.

Wysokość lokalu na chwilę obecną to 4,3 m co umożliwi ewentualne usytuowanie potrzebnych instalacji typu: elektryka, wentylacja lub klimatyzacja.

Doprowadzenie ciepłej wody oraz ciepła do lokalu następuje z własnej lokalnej kotłowni, którą zarządza wspólnota. Cały lokal posiada instalacje podłogową.

Media tj. woda, prąd i ogrzewanie rozliczane są według zużycia.

Do lokalu doprowadzony jest światłowód.

W tym miejscu świetnie sprawdzi się wiele branż, np.: siłownia, szkoła tańca, sklep odzieżowy, budowlany, lokal gastronomiczny lub salon łazienek.

Sam najlepiej wiesz czego potrzebuje Twoja firma, więc aranżacje lokalu zostawiamy w Twoich rękach ;)

Istnieje możliwość podziału lokalu na dwie części oraz wynajęcia jednej z nich!

Zapraszamy do kontaktu.


Parametry dodatkowe

  • Światłowód: Tak

Mapa

Kontakt

Tymoteusz Lesiak

Tymoteusz Lesiak

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Telefon:
883334831
Telefon:
+48 94 7192017
E-mail:
t.lesiak@natropie.com.pl
Numer licencji:
26378

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NaTropieNieruchomości.pl Sp. z o.o. Sp. K. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.