Świelino

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
79 000 PLN
Cena za m2
2 794,48 PLN
Powierzchnia
28,27 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
2
Liczba pięter
2
Typ kuchni
Oddzielna
Rynek
Wtórny
Stan nieruchomości
Do remontu
Czynsz administracyjny
92 PLN
Dostępne od
2023-05-01
Numer oferty
GDF20659
Mieszkanie Sprzedaż Świelino

Opis nieruchomości

Cisza i spokój - to gwarantuje mieszkanie na wsi. W naszej ofercie mamy taką nieruchomość! Jest to kawalerka o powierzchni 28,27 m2, znajdująca się w miejscowości Świelino, oddalone od: Bobolic o ok. 17 km, Tychowa ok. 14 km i Koszalina ok. 30 km.
Nieruchomość położona jest na drugim piętrze i składa się z: jednego pokoju, kuchni, łazienki z wanną i przedpokoju.
Ciepłą wodę i ogrzewanie uzyskamy z pieca na drewno i węgiel, który znajduję się w kuchni. Alternatywnym sposobem na ogrzewanie dla nowego Właściciel może być ogrzewanie elektryczne lub ogrzewanie klimatyzacją.
Niewątpliwym dodatkowym atutem tej nieruchomości jest przynależne do niej duże pomieszczenie gospodarcze (powierzchnia aż 29,69 m2!), które znajduję się na ogólnodostępnym terenie za budynkiem.
Do mieszkania przynależy także piwnica o powierzchni 7,19 m2.
Czynsz do Wspólnoty "Agbil" wynosi ok. 100 zł., w skład czego wchodzi: 
- fundusz remontowy,
- zaliczka na utrzymanie cz. wspólnych,
- zaliczka na zarządzanie nieruchomością.
Na terenie przy bloku znajdziemy miejsca parkingowe, pomieszczenia gospodarcze oraz plac zabaw dla najmłodszych. A do sklepu osiedlowego jest tylko 115 m.
Dużą zaletą tej miejscowości będzie obecnie budowana trasa szybkiego ruchu S11 kierunek Koszalin - Poznań, dzięki czemu do większego miasta, np. Bobolic, będzie można dostać się w kilka minut. Węzeł do drogi ekspresowej będzie znajdował się ok. 4 km od Świelina. 

Zapraszamy do zakupu!

Parametry dodatkowe

  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Dostępne w okolicy: Plac zabaw, Kościół, Park, Przedszkole, Szkoła, Sklep, Las, Jezioro, Zabudowa niska
  • Komunikacja: Bus

Mapa

Kontakt

Tymoteusz Lesiak

Tymoteusz Lesiak

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Telefon:
883334831
Telefon:
+48 94 7192017
E-mail:
t.lesiak@natropie.com.pl
Numer licencji:
26378

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NaTropieNieruchomości.pl Kietrys Sp. K. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.