Mar de Cristal, Calle de Ayacucho, Pinar del Rey, Hortaleza, Madryt, Área metropolitana de Madrid y Corredor del Henares, Wspólnota Madrytu, 28001, Hiszpania

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
827 563,50 PLN
Powierzchnia
50 m2
Liczba pokoi
2
Rynek
Pierwotny
Numer oferty
GDF20558

Opis nieruchomości

Nowe apartamenty w nowoczesnym stylu i zaprojektowane z otwartymi przestrzeniami, położone w miejcowości Mar de Cristal, kilka minut od wspaniałych plaż Mar Menor, otoczone są wszelkiego rodzaju usługami, restauracjami i supermarketami.

Zaledwie 30 minut od lotniska w Murcii, z codziennymi lotami do głównych stolic europejskich.
 
Apartamenty te posiadają przestronny salon z dużymi oknami, wspaniałą kuchnię z wyspą, dwie dwuosobowe sypialnie, główna posiada również garderobę oraz dwie pełne łazienki.

Apartamenty na parterze posiadają duże tarasy z widokiem na basen i ogród, a apartamenty na piętrze duże solarium o powierzchni ponad 50m2.

Wszystkie apartamenty posiadają miejsce parkingowe.
 
Osiedle, w którym się znajdują, posiada piękne tereny ogrodowe, duży basen zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci oraz ciekawą część wspólną dla rowerów.
 
Ceny:
apartamenty na parterze od 177.000€ netto
apartamenty na piętrze z solarium od 185.000€ netto

Mapa

Kontakt

Tymoteusz Lesiak

Tymoteusz Lesiak

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Telefon:
883334831
Telefon:
+48 94 7192017
E-mail:
t.lesiak@natropie.com.pl
Numer licencji:
26378

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NaTropieNieruchomości.pl Kietrys Sp. K. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.