Vistabella

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
654 102,45 PLN
Powierzchnia
80 m2
Liczba pokoi
2
Rynek
Pierwotny
Numer oferty
GDF20555

Opis nieruchomości

Ciesz się swoim mieszkaniem na polu golfowym Vistabella 

Apartamenty z dwiema sypialniami i dwiema łazienkami.

Kilka metrów spacerem od wszystkich dostępnych usług: supermarket, restauracje, apteka, korty tenisowe, kręgielnia, pole golfowe i wiele innych atrakcji.

Najwyższej jakości wykończenia.

Przestronne części wspólne z basenem.
 
 
Apartamenty z dwoma sypialniami i dwoma łazienkami80 m2 zabudowanej powierzchni + tarasy + ogródek lub solarium (taras na dachu).

Przestronne części wspólne z basenem, ogrodami i terenami rekreacyjnymi i dużymi tarasami. 

Ceny od 139.900€ netto
Miejscowość: Montesinos

Mapa

Kontakt

Tymoteusz Lesiak

Tymoteusz Lesiak

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Telefon:
883334831
Telefon:
+48 94 7192017
E-mail:
t.lesiak@natropie.com.pl
Numer licencji:
26378

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NaTropieNieruchomości.pl Kietrys Sp. K. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.