Koszalin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
29 000 PLN
Cena za m2
2 900 PLN
Powierzchnia
10 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie (obiekt)
Inne
Numer oferty
GDF20405

Opis nieruchomości

Posiadamy na sprzedaż namiot sferyczny w kolorze białym z transparentnym frontem.

Namiot sprzedawany jest razem z podłogą, która wykonana została z desek i mocowana jest na stelażu stalowym ocynkowanym ogniowo.

Namiot posiada zadaszenie w formie wielościanu na szkielecie stalowym, dzięki czemu możliwy jest szybki montaż i demontaż :)

Konstrukcje nośną stanowią pręty z bezszwowych rur stalowych, połączonych ze sobą stalowymi blachami węzłowymi i śrubami. Stabilności dodaje szkielet stalowy z prętów tworzących trójkąty.

Konstrukcja szkieletu mocowana jest do podłoża za pomocą kotew gruntowych w formie szpil stalowych ze stali żebrowej.

Pokrycie namiotu stanowi plandeka z miękkiego poliestru powleczonego PCV, mocowana do stopek i napinana przy pomocy śr.M8 kl.5.8

Średnica namiotu wynosi 10 m.

Idealne miejsce dla gości spędzających czas przy kawie lub tańczących w rytm muzyki.

Kształt oraz konstrukcja dają poczucie przestrzeni.

Namioty kuliste są idealną alternatywą dla standardowych hal namiotowych.

Zapraszamy do zakupu!

Mapa

Kontakt

Paulina Małyszek

Paulina Małyszek

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Telefon:
883334408
Telefon:
94 719 20 17
E-mail:
p.malyszek@natropie.com.pl
Numer licencji:
26465

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NaTropieNieruchomości.pl Sp. z o.o. Sp. K. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.