Mielno

ul. Kościuszki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 890 000 PLN
Cena za m2
3 742,57 PLN
Powierzchnia
505 m2
Powierzchnia działki
1 431 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Handlowo/Usługowe
Rodzaj budynku
Pawilon
Rok budowy
1973
Numer oferty
GDF20509
Obiekt Sprzedaż Mielno Kościuszki

Opis nieruchomości

Oferujemy do sprzedaży zespół lokali przy głównej promenadzie w centrum Mielna, w odległości niespełna 100 m od plaży!

Lokale znajdują się w sumie w: dwóch budynkach w zabudowie szeregowej oraz jeden budynek w zabudowie bliźniaczej. Prowadzona jest tam m.in. działalność gastronomiczna, handlowa (np. sklep Żabka) oraz usługowa.

Dwa budynki o łącznej powierzchni około 240 m2 (180 m2 + 60 m2), znajdujące się na dwóch działkach o pow. łącznie około 650 m2.
Na sąsiadującej działce o pow. około 620 m2, posadowiony jest budynek, w którym są obecnie cztery wynajmowane lokale, w tym sklep Żabka.
Poniżej tych nieruchomości znajdują się trzy działki o łącznej pow. około 160 m2, na których znajdują się budynki garażowo-magazynowo-gospodarcze.

Obecnie w lokalu gastronomicznym, działającym pod nazwą "Bar Pod Kasztanami", prowadzony jest dochodowy, czynny w sezonie bar (ok. 180 m2), serwujący śniadania, obiady oraz kolacje. Dodatkowo, organizowane są w nim wieczorki taneczne dla turystów. Obok znajduje się pizzeria (ok. 60 m2). Przed i obok lokali wydzielone, zadaszone miejsce na stoliki dla gości. W cenie ofertowej zawarte jest pełne wyposażenie lokali gastronomicznych - zarówno sali jadalnej jak i kuchni.
Pozostałe lokale są przedmiotem wynajmu.

Atutem nieruchomości jest bliskość plaży, bardzo wygodna dla turystów, którzy w trakcie plażowania mogą podejść do każdego z lokali i skorzystać z oferty.

Budynki można rozbudować o dodatkowe dwa piętra i poddasze użytkowe, natomiast nieruchomości gruntowe scalić w większą powierzchnię. Może to ułatwić budowę np. nowego obiektu usług turystycznych wraz z pawilonami handlowymi, czy gastronomią w parterze.

Oferowane nieruchomości znajdują się na obszarze objętym MPZP - oznaczenie A34U, co oznacza m.in.: " Teren zabudowy usługowej w tym handlu i gastronomii", pow. zabudowy do 60%, wysokość zabudowy do 12 m.

Zapraszamy do zakupu!

Parametry dodatkowe

  • Kształt działki: Nieregularny
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Bus

Mapa

Kontakt

Rafał Kietrys

Rafał Kietrys

Ekspert Rynku Nieruchomości, Współwłaściciel

Telefon:
883334801
Telefon:
947192017
E-mail:
r.kietrys@natropie.com.pl
Numer licencji:
24005

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NaTropieNieruchomości.pl Sp. z o.o. Sp. K. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.