Niegoszcz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
590 000 PLN
Cena za m2
983,33 PLN
Powierzchnia
600 m2
Powierzchnia działki
15 658 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Inne
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Przemysłowo/Produkcyjne , Magazynowe, Inne, Mieszkalne, Inne
Typ hali
Inny
Numer oferty
GDF20230

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka o powierzchni 15658m2 (5658m2 + 10000m2 w oddzielnym kawałki), zabudowana halą z wydzielonym mieszkaniem.

Mieszkanie zostało zaadaptowane z pomieszczeń biurowych przynależnych do hali. Składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz kominkiem, sypialni, łazienki i pom. gospodarczego.

Hala została wybudowana w latach 90-tych i wymaga kapitalnego remontu, co daje nieograniczone możliwości adaptacyjne: na magazyn, halę produkcyjną czy wręcz na pensjonat, zwłaszcza, że obiekt położony jest przy ruchliwej drodze nad morze.

Za halą znajduje się przepiękny ogród (ok. 5000m2), wymagający prac porządkowych. Na terenie ogrodu został wybudowany odkryty basen.

Do zabudowanej działki (5658m2) przynależy działka rolna, o pow. 10008m2.

Hala znajduje się bezpośrednio przy ruchliwej, asfaltowej drodze.

Zapraszamy do zakupu!

* Muzyka bank muzyki Front Music

Parametry dodatkowe

  • Kształt działki: Nieregularny
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Dojazd dla TIRów: Tak
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Violetta Goldfarb

Violetta Goldfarb

Mobile:
883334810
Telefon:
947192017
Email:
biuro@natropie.com.pl
Numer licencji:
24004

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NaTropieNieruchomości.pl Sp. z o.o. Sp. K. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest NaTropieNieruchomości Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Koszalin (75-306) przy Odrodzenia 2B lok 1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE).