Sprzedaż nieruchomości

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudne może być dzisiaj kupno lub sprzedaż mieszkania. W obecnych czasach każdy ma zazwyczaj bardzo wysokie oczekiwania względem rzeczywistości. Dlatego samodzielne szukanie mieszkania na sprzedaż lub staranie się o znalezienie na nie kupca może trwać czasem w nieskończoność. Warto zatem zwrócić się o pomoc do specjalistów. Jako doświadczone biuro pomożemy Ci w takich sytuacjach jak kupno czy sprzedaż nieruchomości.

Mieszkania – sprzedaż, kupno, doradztwo

Naturalną koleją rzeczy sprzedający chce jak najwięcej zarobić na swoim mieszkaniu, a kupujący – jak najmniej na nie wydać. Od początku współpracy ustalamy jasne reguły dotyczące ceny mieszkania. Sprzedaż za pośrednictwem naszego biura staje się więc okazją do uczciwego zysku, natomiast kupno gwarantuje wynegocjowanie naprawdę atrakcyjnych warunków bez pobierania prowizji. Jeśli posiadasz mieszkanie na sprzedaż lub szukasz nowej nieruchomości, zapraszamy do kontaktu.

UWAGA: jeżeli na naszej stronie nie ma oferty mieszkania w Koszalinie, która by pasowała do Państwa potrzeb, to prosimy o kontakt na e-mail biuro@natropie.com.pl lub pod telefonem +48 947 192 017 a postaramy się znaleźć dla Państwa wymarzoną nieruchomość.

Mieszkania Koszalin

Liczba ofert:

8
Zaznacz obszar
Usuń zaznaczenie
189 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż Koszalin Michała Ogińskiego
Mieszkanie · Sprzedaż
129 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż Koszalin Orla
Mieszkanie · Sprzedaż
179 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż Koszalin Kolejowa
Mieszkanie · Sprzedaż
299 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż Koszalin Franciszkańska
Mieszkanie · Sprzedaż
399 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż Koszalin Holenderska
Mieszkanie · Sprzedaż
299 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż Koszalin Jana Matejki
Mieszkanie · Sprzedaż
179 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż Koszalin Karola Szymanowskiego
Mieszkanie · Sprzedaż
283 852 PLN
Mieszkanie Sprzedaż Koszalin Obotrytów
Mieszkanie · Sprzedaż