Komory

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
690 000 PLN
Cena za m2
6 900 PLN
Powierzchnia
100 m2
Powierzchnia użytkowa
100 m2
Powierzchnia działki
4 892 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
2009
Rynek
Wtórny
Numer oferty
GDF20507
Dom Sprzedaż Komory

Opis nieruchomości

Na naszym tropie znaleźliśmy uroczą nieruchomość z doskonałym połączeniem komunikacyjnym, blisko drogi ekspresowej S6-S11, 6 km od węzła (zjazdu) Borkowice oraz w odległości ok. 6 km od Morza Bałtyckiego! Nieruchomość gruntowa zabudowana parterowym domem w konstrukcji drewnianej, która jest przedmiotem sprzedaży, ma łączną powierzchnię około 49 arów.
A oto szczegóły oferty:

1. Dom z konstrukcji drewnianej, szkieletowy, o pow. użytkowej około 100 m2, który jest podzielony na dwa niezależne mieszkania, każde po około 50 m2. W ich skład wchodzą:

- dwa duże salony z aneksami kuchennymi (24 m2 i 23,4 m2),

- dwie widne łazienki (po 6,5 m2): jedna z oknem, a druga z przeszkleniem w suficie (świetlik) ,

- dwie sypialnie o pow. 13,4 i 12,1 m2.

Z lewej strony domu znajduje się zabudowany taras (ok. 15 m2), który daje możliwość np. spożywania posiłków o każdej porze roku przy zachowaniu bliskiego kontaktu z przyrodą.

Dom ogrzewany jest przez dwa kominki. Dużą zaletą tego sposobu ogrzewania jest prywatny las. Dzięki temu, że część działki jest porośnięta lasem (ok. 22 ary) wydatki związane z ogrzewaniem to tak naprawdę praca związana z przygotowaniem drewna ;) Ciepła woda ogrzewana za pomocą bojlera elektrycznego.

2. Działka o powierzchni ok. 49 arów. Jest to naprawdę dużo miejsca na Twoje nowe pomysły, co do jej zagospodarowania. W tym miejscu możesz rozwinąć już istniejący i stworzyć swój nowy, wymarzony ogród, w którym to w ciszy i spokoju spędzisz swój wolny czas z najbliższymi. Część działki (ok. 22 ary) wypełnia las, z którego możesz czerpać pozytywną energię, więcej prywatności, bliskość przyrody lub pozyskać drewno do kominka.

Doskonałe połączenie ułatwiające komunikację z południowo-zachodnią częścią kraju i Europy zapewnia nowa trasa S6, S11 (Szczecin - Gdańsk).

Zapoznaj się z tym uroczym, klimatycznym i wyjątkowym miejscem, które może posłużyć jako Twoje nowe miejsce na ziemi.

Zapraszamy do obejrzenia spaceru wirtualnego, kontaktu i oczywiście zakupu!

Parametry dodatkowe

 • Materiał: Drewno
 • Dach: Dachówka bitumiczna
 • Typ okien: PCV, PCV
 • Kształt działki: Nieregularny
 • Ukształtowanie działki: Zróżnicowana
 • Ogrodzenie: Częściowe
 • Dostępne w okolicy: Szkoła, Przedszkole, Przychodnia lekarska, Kościół, Sklep, Apteka, Morze, Restauracja, Bank
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • : Miejska
 • Ciepła woda: Bojler, Piec węglowy/drewno
 • : Szambo
 • Rodzaj ogrzewania: Kominkowe, Piec

Mapa

Kontakt

Tymoteusz Lesiak

Tymoteusz Lesiak

Doradca Klienta

Telefon:
883334831
Telefon:
+48 94 7192017
E-mail:
t.lesiak@natropie.com.pl
Numer licencji:
26378

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NaTropieNieruchomości.pl Sp. z o.o. Sp. K. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.