Komory

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
49 000 PLN
Cena za m2
45,58 PLN
Powierzchnia działki
1 001 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Prąd
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Szambo - szczelne
Numer oferty
GDF20511

Opis nieruchomości

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1001 m2 w miejscowości Komory. Nieruchomość gruntowa położona jest w odległości około 6 km w linii prostej od Morza Bałtyckiego w Sarbinowie, między Kołobrzegiem a Koszalinem.

Dojazd do działki drogą asfaltową, a później odcinek około 200 m drogą utwardzoną - szutrową. W drodze znajdują się media: woda i prąd.

W maju 2018 r. zostały wydane Warunki Zabudowy na podział działki pierwotnej na 6 mniejszych działek i określono możliwość zabudowy mieszkalnej - jednorodzinnej! Obecnie możliwość budowy domu jednorodzinnego może, ale nie musi, blokować tzw. "ustawa wiatrakowa". Do czasu zmiany ustawy działka może służyć pod zabudowę rekreacyjną, wypoczynkową lub jako typowa inwestycja na przyszłość!

Dodatkowo zaletą tej nieruchomości, to cicha i spokojna okolica oraz bliskość terenów zielonych, z prywatnym lasem włącznie. To świetne miejsce na postawienie np. holenderki czy przyczepy campingowej w bliskiej odległości do morza, ale przy zachowaniu wiejskiego, sielskiego klimatu.

Jeżeli zależy Ci na niewielkiej ilość nowych sąsiadów, to położenie tych działek jest po prostu dla Ciebie! ;)

Doskonałe połączenie komunikacyjne z południowo-zachodnią częścią kraju i Europy zapewnia nowa trasa S6, S11 (Szczecin - Gdańsk a w niedalekiej przyszłości również Poznań, Wrocław).

Zapraszamy do zakupu!

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Procent możliwej zabudowy: 20
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Dostępne w okolicy: Apteka, Bank, Kościół, Sklep, Szkoła, Morze, Restauracja, Przedszkole, Przychodnia lekarska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Tymoteusz Lesiak

Tymoteusz Lesiak

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Telefon:
883334831
Telefon:
+48 94 7192017
E-mail:
t.lesiak@natropie.com.pl
Numer licencji:
26378

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NaTropieNieruchomości.pl Sp. z o.o. Sp. K. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.