Komory

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
99 000 PLN
Cena za m2
38,12 PLN
Powierzchnia działki
2 597 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Prąd
W drodze
Ujęcie wody
Miejska na działce
Rodzaj kanalizacji
Szambo - szczelne
Numer oferty
GDF20513

Opis nieruchomości

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 2597 m2 w miejscowości Komory. Nieruchomość gruntowa położona jest w odległości około 6 km w linii prostej od Morza Bałtyckiego w Sarbinowie, między Kołobrzegiem a Koszalinem. Na tak dużym obszarze, można zrealizować mnóstwo ciekawych projektów.

Dojazd do działki drogą asfaltową. W drodze znajdują się media: prąd, woda znajduje się już na działce.

Dodatkową zaletą tej nieruchomości to cicha i spokojna okolica oraz bliskość terenów zielonych. Na części działki znajduje się prywatny las. To świetne miejsce na postawienie np. holenderki czy przyczepy campingowej w bliskiej odległości do morza, ale przy zachowaniu wiejskiego, sielskiego klimatu.

Jeżeli zależy Ci na niewielkiej ilość nowych, niespodziewanych sąsiadów, to położenie tych działek pokazuje, że w bliskim otoczeniu nie będzie dużej ilości nowych działek budowlanych.

Doskonałe połączenie komunikacyjne z południowo-zachodnią częścią kraju i Europy zapewnia nowa trasa S6, S11 (Szczecin - Gdańsk a w niedalekiej przyszłości również Poznań, Wrocław).

Istnieje możliwość zakupu działek sąsiadujących o zbliżonej powierzchni.

Zapraszamy do zakupu!

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Morze, Szkoła, Sklep, Przychodnia lekarska, Przedszkole, Apteka, Kościół, Bank
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Tymoteusz Lesiak

Tymoteusz Lesiak

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Telefon:
883334831
Telefon:
+48 94 7192017
E-mail:
t.lesiak@natropie.com.pl
Numer licencji:
26378

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NaTropieNieruchomości.pl Sp. z o.o. Sp. K. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.