Koszalin

ul. Kaszubska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
189 000 PLN
Cena za m2
5 542,52 PLN
Powierzchnia
34,10 m2
Liczba pięter
3
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Gastronomiczne, Biurowe, Inne
Stan budynku
Dobry
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Rok budowy
1999
Numer oferty
GDF20503
Lokal Sprzedaż Koszalin Kaszubska

Opis nieruchomości

Prezentowany przez nasze biuro lokal położony jest na ul. Kaszubskiej, w Pasażu handlowym "Kaszub" na parterze budynku o pow. ok 34 m2 i usytuowany jest w bliskiej odległości od Centrum miasta, w otoczeniu lokali wielobranżowych.

To może być odpowiednie miejsce dla Twojego nowego lub kolejnego biznesu.

Lokal ten składa się z sali sprzedażowej oraz pomieszczenia socjalnego z WC. Niewątpliwą zaletą tej nieruchomości jest dostęp do niej z poziomu chodnika oraz duże witryny wystawowe przy ulicy Kaszubskiej, a rolety antywłamaniowe dodatkowo zabezpieczą Twój lokal i jego wyposażenie. Twoja firma będzie tu naprawdę widoczna

Położenie w bliskim centrum miasta sprawia, że lokal posiada duży potencjał, co do jego przeznaczenia i naprawdę szerokie możliwości branżowe. Swoje miejsce mogą znaleźć tu podmioty z branży: fryzjerskiej, beauty, ubezpieczeniowej, sklep, np. ze sprzętem elektronicznym lub sklep zielarski.

Kolejną zaletą lokalu są dość niskie opłaty eksploatacyjne, które wynoszą:

- czynsz admin. ok. 233 zł,
- podatek od nieruch. ok. 200 na kwartał,
- użytkowanie wieczyste ok. 390 zł na rok.

Wskazana nieruchomość ogrzewana jest za pomocą lokalnej (wspólnej) kotłowni gazowej.

A, więc kupujesz i pracujesz "na Swoim".

Mapa

Kontakt

Tymoteusz Lesiak

Tymoteusz Lesiak

Doradca Klienta

Telefon:
883334831
Telefon:
+48 94 7192017
E-mail:
t.lesiak@natropie.com.pl
Numer licencji:
26378

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NaTropieNieruchomości.pl Sp. z o.o. Sp. K. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.