Koszalin

ul. Zwycięstwa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 000 PLN
Cena za m2
37,04 PLN
Powierzchnia
108 m2
Liczba pięter
3
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe, Inne, Handlowo/Usługowe, Medyczne, Inne
Kaucja
6000
Min. okres najmu (w latach)
1
Rodzaj budynku
Blok
Stan budynku
Dobry
Rok budowy
1950
Numer oferty
GDF20439
Lokal Wynajem Koszalin Zwycięstwa

Opis nieruchomości

Znaleźliśmy dla Ciebie lokal użytkowy o powierzchni około 108 m2, w samym centrum Koszalina.

Niewątpliwą zaletą jest dostęp do lokalu z poziomu chodnika oraz duże witryny wystawowe przy głównej ulicy Zwycięstwa w Koszalinie. Dzięki temu Twoja firma będzie naprawdę widoczna.

W tym lokalu swoje miejsce może znaleźć wiele branż typu: bank, biuro rachunkowe, apteka, firma szkoleniowa, odzieżowa, medyczna czy gabinety lekarskie.

W skład oferowanej nieruchomości wchodzą następujące pomieszczenia: pierwsze przy wejściu o pow. około 61 m2 (z witrynami), drugie, wychodzące na tył budynku, o pow. około 27 m2 oraz zaplecze z pomieszczeniem socjalnym, gospodarczym i WC.

Istnieje możliwość własnej aranżacji wnętrza wraz ze zmianą układu pomieszczeń!

Bogata infrastruktura, zaraz przy lokalu znajdują się: firma transportowa, pizzeria, biuro nieruchomości, a po drugiej stronie ulicy studio fotograficzne, bank BGŻ BNP Paribas, apteka oraz sklep Żabka.

Polecamy i zapraszamy do najmu!!!

Parametry dodatkowe

  • Światłowód: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak

Mapa

Kontakt

Tymoteusz Lesiak

Tymoteusz Lesiak

Doradca Klienta

Telefon:
883334831
Telefon:
+48 94 7192017
E-mail:
t.lesiak@natropie.com.pl
Numer licencji:
26378

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NaTropieNieruchomości.pl Sp. z o.o. Sp. K. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.