Koszalin

ul. Zwycięstwa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 348,60 PLN
Cena za m2
20 PLN
Powierzchnia
117,43 m2
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Sportowo/Rekreacyjne, Biurowe, Inne, Medyczne, Inne
Kaucja
tak
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
1939
Numer oferty
GDF20454

Opis nieruchomości

Wytropiliśmy ciekawą nieruchomość do wynajęcia - aż 6 lokali biurowych czeka na Ciebie!

Cały budynek usytuowany jest w pobliżu centrum Koszalina, przy ruchliwym ciągu komunikacyjnym z doskonałym otoczeniem komercyjnym.

Lokale użytkowe o łącznej powierzchni 117,43 m2, z możliwością aranżacji pomieszczeń pod dowolną usługę. Powierzchnia biurowa wynosi około 85,18m2.

Nieruchomość idealnie nadaje się do prowadzenia wielu przedsięwzięć takich jak: biura księgowe, podatkowe, sprzedaż Internetowa czy wiele innych.

Lokal znajduję się na piętrze, wejście od strony podwórka. Przy nieruchomości znajduje się ogólnodostępny parking.

Cena za metr to 20 złotych netto. W okresie grzewczym do opłat należy doliczyć 200 zł za ciepłą wodę i ogrzewanie - ryczałt. Dodatkowo płatny prąd według zużycia.

Czynsz i podatek w cenie najmu!

Polecamy i zapraszamy !!!

Parametry dodatkowe

  • Klimatyzacja: Tak

Mapa

Kontakt

Paulina Małyszek

Paulina Małyszek

Doradca Klienta

Telefon:
883334408
Telefon:
94 719 20 17
E-mail:
p.malyszek@natropie.com.pl
Numer licencji:
26465

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NaTropieNieruchomości.pl Sp. z o.o. Sp. K. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.