Koszalin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 500 PLN
Cena za m2
34,17 PLN
Powierzchnia
131,70 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Biurowe, Medyczne, Inne
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
10
Kaucja
6700
Min. okres najmu (w latach)
1
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
2000
Dostępne od
2021-09-01
Numer oferty
GDF20519
Lokal Wynajem Koszalin
 

Opis nieruchomości

Kolejny lokal, który trafił pod naszą lornetkę wyróżnia się dostępem do parkingu na ok. 10-12 miejsc postojowych. Nieruchomość ta położona jest w Koszalinie przy ul. Koszalińskiej na osiedlu Jamno, ok. 1,4 km od węzła drogi ekspresowej S6-S11. Ta lokalizacja daje łatwy dostęp potencjalnym klientom lub kurierom odbierającym towar. 

Powierzchnia lokalu to 131,7 m2, a w skład jego wchodzą:

- pow. sprzedażowa: ok. 94,8 m2; otwarta przestrzeń świetnie sprawdzi się przy ustawianiu regałów, sprzętu, bądź biurek dla pracowników oraz umożliwia lepszą komunikacje w pracy,

- pomieszczenie biurowe ok. 10,1 m2 z oknem na podwórko od strony parkingu,

- pom. gospodarcze ok. 11,2 m2,

- pom. socjalne 5,6 m2,

- WC 4,8 m2

- oraz wiatrołap i przedsionek po 2,6 m2 każdy.

Jeśli to dalej za mało lokal można powiększyć o kolejne 54,8 m2 dzięki dwóm garażom, do których jest bezpośrednie przejście z oferowanego lokalu. To miejsce na pewno ułatwi magazynowanie różnego rodzaju towarów. Koszt najmu tych pomieszczeń to 1000 zł. miesięcznie.

Lokal ogrzewany jest poprzez piec gazowy jednofunkcyjny, a ciepłą wodę zapewnia podgrzewacz elektryczny, więc ile zużyjesz za tyle płacisz. 

W wyposażeniu znajduje się również instalacja przeciwpożarowa, co daje dodatkowe bezpieczeństwo dla ludzi tam pracujących, budynku oraz towaru, który będzie się w nim znajdował. 

Obiekt jest ogrodzony.

W niedalekiej okolicy znajdują się takie miejsca jak: sklep spoż.- mon., firmy handlowo-usługowe oraz przystanek MZK.

Czekamy na kontakt.

Parametry dodatkowe

  • Światłowód: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak

Mapa

Kontakt

Tymoteusz Lesiak

Tymoteusz Lesiak

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Telefon:
883334831
Telefon:
+48 94 7192017
E-mail:
t.lesiak@natropie.com.pl
Numer licencji:
26378

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NaTropieNieruchomości.pl Sp. z o.o. Sp. K. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.