Szczecinek

ul. Warcisława IV

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
349 000 PLN
Cena za m2
1 415,82 PLN
Powierzchnia
246,50 m2
Powierzchnia działki
1 022 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Inne
Liczba pięter
1
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Rok budowy
1960
Numer oferty
GDF20517
Obiekt Sprzedaż Szczecinek Warcisława IV
 

Opis nieruchomości

Prezentowana przez nasze biuro nieruchomość, znajduje się w mieście Szczecinek, przy ulicy Warcisława IV. Obecnie budynek jest podzielony na dwa niezależne lokale, z czego nr 1 o funkcji mieszkalnej, a nr 2 z przeznaczeniem na cele inne niż mieszkalne. Na sprzedaż wystawiony został lokal nr 2 o powierzchni całkowitej 246,50 m2.
Na parterze znajduje się duży hol, dwa osobne pomieszczenia (po około 15 m2 każde), dwie toalety oraz pomieszczenie techniczne. Klatka schodowa znajduje się w holu i prowadzi na piętro, na którym znajdziemy dużą salę - otwartą przestrzeń (około 136 m2), oraz dwa kolejne pomieszczenia. Dodatkowym zabezpieczeniem nieruchomości są schody ewakuacyjne, a więc obiekt posiada dwa niezależne od siebie wejścia do budynku.
Lokal posiada własne przyłącza: gazowe oraz własną kotłownię z piecem dwufunkcyjnym, energetyczne, wodociągowe i kanalizacyjne.
Powierzchnia działki nr 274/6, obr. 0020 Szczecinek, na której posadowiony jest budynek, wynosi 1022 m2 i jest ogrodzona, kształtem przypomina prostokąt. Stan prawny gruntu - wieczyste użytkowanie.
Wraz z lokalem sprzedawany jest udział w prawie do wieczystego użytkowania nieruchomości gruntowej wynoszący 75/100.
Ogromną zaletą obiektu jest utwardzony kostką brukową parking z 12-15 miejscami postojowymi.
Odległość od Starostwa Powiatowego, supermarketu, centrum handlowego, przedszkola, szkoły podstawowej i przychodni rodzinnej nie przekraczają 200 m, co czyni tę lokalizację bardzo dobrą.
To idealne miejsce dla takich działalności jak: księgowość, szkolenia, szkoła tańca, siłownia, sprzedaż Internetowa, czy magazyn.
Bliskość budownictwa mieszkalnego, wielorodzinnego sprawia, że może to być świetna okazja dla inwestora, który podejmie próbę podziału lokalu na trzy lub cztery niezależne mieszkania!
A może rozbudowa o kolejne pomieszczenia a nawet kondygnacje ;)
Obszar, na którym znajduje się obiekt, położony jest na terenie objętym MPZP z oznaczeniem 17 U/MW - teren zabudowy usługowej i zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej.
To świetna inwestycja lub gotowy pomysł na własny biznes!

Zapraszamy do kontaktu, obejrzenia i zakupu nieruchomości.


Parametry dodatkowe

  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Bus, Autobus

Mapa

Kontakt

Rafał Kietrys

Rafał Kietrys

Ekspert Rynku Nieruchomości, Współwłaściciel

Telefon:
883334801
Telefon:
947192017
E-mail:
r.kietrys@natropie.com.pl
Numer licencji:
24005

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NaTropieNieruchomości.pl Kietrys Sp. K. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.